Ohlédnutí po půl sezóně SK Billiard Club Broumov

Článek, který vyšel na regionálním portálu Naše Broumovsko. Shrnutí výsledků po půl sezóně a pozvánka pro nové hráče do naší herny.

Originál článek na: http://nase.broumovsko.cz/ostatni-sporty/ohlednuti-po-pul-sezone-sk-billiard-club-broumov.html

Tým SK Billiard Club Broumov měl v této sezoně přihlášených pět družstev. Soutěže jsou rozděleny do technických kategorií a do kategorie trojbandu. V technických kategoriích není o proti minulé sezóně změna. A tým hraje 1. východočeskou třídu, B tým druhou a C tým třetí. V trojbandu hraje B tým třetí třídu a A tým postoupil z druhé do třídy první.

V 1. východočeské třídě je A tým se třemi body na posledním místě, avšak na 4. místo ztrácí pouhé tři body. Dno tabulky je vyrovnané a o první místo se pravděpodobně poperou první tři týmy, které mají 12 (TJ SH Liberec B), 12 (SKK Dvůr Králové nad Labem) a 11 bodů (AKK Ronov nad Doubravou). Cílem družstva je se udržet nadále v první třídě a ideálně skončit na 4. místě.

Ve 2. východočeské třídě je na prvním místě s 12 body zatím neporažený TJ Náchod B. SK BC Broumov B je se 2 body na předposledním místě tabulky.

Ve 3. východočeské třídě je SK BC Broumov C se 2 body na děleném předposledním místě.

V kategorii trojband je v 1. třídě Broumov se 4. body na 3. místě. V případě výhry skupiny by Broumov postupoval do národní ligy. B tým je se 4 body na 4. místě.

Individuálním výsledkům vévodí předseda klubu Jiří Nemeš. V generálním průměru výkonů v kategorii trojband je v žebříčku jednolivců hráčů z celé republiky na krásném 21. místě. Hostující Petr Kočička(domovský klub TJ Náchod hrající 1. ligu ČR nepřihlásil tento rok družstvo do trojbandu) je v průměru na 25. místě. Pro zajímavost, Petr Kočička je ve volné hře (nejběžnější disciplína, trojband tolik lidí nehraje) na 30. místě v republice.

Zajímavostí je nejlepší jednotlivý průměr Petra Köhlera v jednobandu s hodnotou 8,57. Když by tento výkon předváděl stále, stačilo by to v žebříčku jednotlivců na 3. místo v celé republice!

SK Billiard Club Broumov by rád přivítal mezi s sebou mladé talenty, kteří by chodili trénovat. Tréningové dny jsou úterý a čtvrtek od 18 hodin. Přivítáme vás v krásném prostředí se třemi billiárovými stoly. Občerstvení je na tréningu zajištěno. Herna je v nové oranžové budově Stadionu Opočenského v Broumově, po schodech v patře (mezi ricochetem a spiningem).

Informace o klubu naleznete také na webové stránce www.bcbroumov.cz.

Kudy k nám Jsme na Facebooku Online kamery Výsledky domácích utkání (turnajů)